DOI: https://doi.org/10.24144/2616-7700.2018.2(33).14-18

Iнварiантнi многовиди одного класу систем диференцiальних рiвнянь

С. І. Балога

Анотація


В данiй статтi дослiджено клас диференцiальних рiвнянь, визначених у прямому добутку mвимiрного тора i n-вимiрного евклiдового простору, для якого мають мiсце умови iснування асимптотично стiйкого iнварiантного тороїдального многовиду.

Повний текст:

PDF

Посилання


Былов Б. Ф., Виноградов Р Э., Гобман В. Л., Немыцкий В. В. Теория показателей Ляпунова и ее приложения к вопросам устойчивости. – М.: Наука. 1966. – 612 с.

Митропольский Ю. А., Самoйленко А. М., Кулик В. Л. Исследования дихотомии линейных систем дифференциальных уравнений с помощью функций Ляпунова.– К.: Наук. думка, 1990. – 272 с.

Перестюк М. О., Балога С. I. Iснування iнварiантного тора одного класу систем диференцiальних рiвнянь. // Нелiнiйнi коливання. – Т. 11, №4. – 2008. – С.520 - 529.

Самoйленко А. М. Элементы математической теории многочастотных колебаний. Инвариантные торы. – М.: Наука, 1987. – 304 с.


Посилання

  • Поки немає зовнішніх посилань.


Copyright (c) 2019 С. І. Балога