DOI: https://doi.org/10.24144/2616-7700.2018.2(33).41-44

Сигнатурна решiтка одного класу алгебр

О. В. Варцаба, І. А. Мич, В. В. Нiколенко

Анотація


У роботi дослiджується структура класiв алгебр, якi заданi над бiнарними квадратними матрицями з операцiями кон’юнкцiї, диз’юнкцiї та поворотiв. Вивчається сигнатурна решiтка такого класу алгебр, її зв’язок з еквацiональною решiткою, будуються решiтки деяких класiв алгебр.

Повний текст:

PDF

Посилання


Мич I. А., Нiколенко В. В. Повнi системи тотожностей в одному класi алгебр // Наук. вiсник Ужгород. ун-ту. Сер. матем. i iнформ. – 2017. – Вип. 1 (30). – С. 79–86.

Мич I. А., Нiколенко В. В. Досконалi диз’юнктивнi нормальны форми в одному класi алгебр // Наук. вiсник Ужгород. ун-ту. Сер. матем. i iнформ. – 2017. – Вип. 2 (31). – С. 123–128.

Мич I. А., Нiколенко В. В., Варцаба О. В. Досконалi диз’юнктивнi нормальнi форми алгебри U(2) // Наук. вiсник Ужгород. ун-ту. Сер. матем. i iнформ. – Ужгород, – 2018. – Вип. 1 (32). – С. 124–129.

Мальцев А. И. Алгебраические системы. – М.: Наука., 1970. – 392с.

Николенко В. В. Эквациональное описание некоторых классов алгебр. IV Всесоюзная конференция по математической логике. – Кишинев.– 1976. – С. 103.


Посилання

  • Поки немає зовнішніх посилань.


Copyright (c) 2019 О. В. Варцаба, І. А. Мич, В. В. Нiколенко